شفاف باشید! متفاوت باشید

نزدیک به 2 دهه است که گروه رابین در حوزه‌ی بازار سرمایه فعالیت می‌کند، تجربه‌ی این سالها به ما نشان داده است که گروه‌های فعاال در بازار سرمایه ایران می‌تواند نقشی فعال در افزایش کیفیت زندگی همه‌ی هموطنان ایرانی ایفا کند. دقیقا همین نگاه بود که باعث شد ما با درک نیازهای هموطنان در این بخش دست به افزایش سطح خدمات خود بزنیم. خدا را شاکر هستیم که در طول فعالیت در این سالها رضایت بیش از 98% از سرمایه‌گذاران را جلب کرده‌ایم و هرروزه با توسعه‌ی زیرساخت‌ها نقشی اساسی در بازار سرمایه‌ی ایران ایفا می‌کنیم.

فرهنگ رابیـــن

پیام گروه رابین ساده و کاملا شفاف است. یک مجموعه‌ی موفق تنها با استفاده از تبلیغات مختلف گران‌قیمت خلق نمی‌شود، موفقیت یک فرآیند زمانی است، این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که رابطه‌ی شرکت و مشتری یک رابطه‌ی مبتنی بر اعتماد اجتماعی و مبنی براحترام باشد، در یک مجموعه‌ی موفق مشتریان انسان‌های واقعی هستند نه یک استعاره از پول! در گروه رابین ما قصد داریم تا همین آرمان‌های ساده را که سال‌هاست می‌شنویم را محقق کنیم و فصلی نو در بازار سرمایه‌ی ایران رقم بزنیم، رویکردی جدید که می‌خواهد ساختار نوینی در روابط بین خود و مشتریان‌اش بسازد.

زندگی رابین

عاشق آن هستیم که همه‌چیز در بهترین حالت خودش باشد، تلاش می‌کنیم تا علاوه بر بهینه کردن وضعیت موجود، چیز جدیدی خلق کنیم. زندگی در رابین فقط کار نیست، یک مجموعه‌ی فعال که وقتی درکنار هم هستیم، قدر تک تک لحظات خودمان را می‌دانیم.