سرمایه‌ها با رابین، هوشمند خواهند شد

گروه رابین، با داشتن نیروی متخصص و متهد و به پشتوانه چنددهه فعالیت درخشان در بازار سرمایه‌ی ایران، مشاور و مجری هوشمند سرمایه‌گذاری در ایران است، ما در مجموعه‌ی رابین طیف وسیعی از انواع روش‌های سرمایه‌گذاری همچون خرید و فروش سهام و اوراق بهادار در کارگزاری هوشمند رابین، سرمایه‌گذاری در سبدگردان و صندوق‌های رابین سهم و توسعه افق رابین را با بالاترین استاندارد کیفی ارائه می‌دهیم و خوشنودیم که توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را در سالهای متمادی در بالاترین سطح نگه داریم.

خدمات گروه مالی رابین

آمادۀ رشد سرمایه‌تان هستید؟

سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری متنوع

سرمایه‌گذاری در سبدگردان هوشمند رابین

کارگزاری

خرید سهام و اوراق

خرید سهام و اوراق در کارگزاری هوشمند رابین

اعطای اعتبار

تامین مالی سرمایه‌گذار

اعطای اعتبارات توسط گروه رابین

سامانه معاملاتی

9 سامانه مختلف معاملاتی

سامانه معاملاتی گروه رابین

ارزش‌های گروه رابین

انتخاب نخست سرمایه‌گذاران هوشمند

مسئولیت پذیری

در قبال عملکرد خود پاسخگو هستیم و مسئولیت اقداماتمان را می پذیریم.

انسجام

صمیمیت و همدلی بین افراد اصل اساسی حاکم بر روابط بین افراد است.

بالندگی

همواره در پی رشد و تعالی خود و مجموعه‌ی رابین هستیم.

شکوفایی

کارکنانمان را سرمایه اصلی خود میدانیم و متعهد به ایجاد بستری مناسب هستیم

همکاران ما

گروه رابین باتوجه به چشم‌انداز و برنامه‌های بلندمدت خود مجموعه‌ی خود را گسترش داده و در آینده نیز مجموعه‌های دیگری را به لطف خداوند راه‌اندازی خواهیم کرد.

سوالات متداول
یکی از مفاهیم بازار سرمایه سبدگردانی است، سبدگردانی را می‌توان اینگونه تعریف کرد: واگذار کردن یا سپردن سرمایه‌ی خود به فرد (حقوقی) به‌نام شرکت‌های سبدگردانی به‌منظور مدیریت سبد یا پورتفوی خود است. این شرکت‌ها با داشتن مهارت و تجربه در بازار سرمایه، شروع به خریدن انواع سهام و اوراق برای افراد به‌منظور بالا بردن سود، می‌کنند. سبدگردانی برای افراد برحسب شاخص‌هایی چون میزان سرمایه و سطح ریسک‌پذیری افراد تغییر می‌کند.
شما می‌توانید با استفاده از اطلاعات هویتی شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و… به همراه اطلاعات حساب بانکی‌تان در کارگزاری هوشمند رابین ثبت‌نام آنلاین کنید.
خیر؛ طبق مصوبه سازمان بورس و اوراق بهادار، همه افراد می‌توانند کد بورسی دریافت کرده و به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش سهام کنند.
با توجه به این که فرایند ثبت‌نام در کارگزاری هوشمند رابین به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود‌،پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام و صدور کد بورسی، نام کاربری و کلمه عبور ورود به سامانه معاملات رابین تریدر به تلفن همراه سرمایه‌گذار ارسال می‌شود.
دسترسی به ابزارهای متنوع سرمایه گذاری از جمله، کارگزاری، سبدگردانی، صندوق های سرمایه گذاری و غیره، دارا بودن طیف وسیعی از انواع صندوق های سرمایه گذاری، استفاده از تیم حرفه ای مدیریت سرمایه، عملکرد درخشان و قابل دفاع
تضمین اصل سرمایه ارائه ی سود به صورت روز شمار در برخی از صندوق های سرمایه گذاری، فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم در برخی از صندوق‌ها برای ورود مشتریان ریسک‌پذیر در راستای کسب سود بیشتر، ایجاد پرتفوی اختصاصی برای مشتریان دارای سرمایه‌ی مطلوب و مدیریت آن توسط مدیران حرفه‌ای بازار سرمایه، امکان استفاده از اهرم برای نخستین بار در بازار صندوق‌های سرمایه گذاری ایران و کسب سود بیشتر با اخذ مجوزهای شرعی و قانونی از سازمان بورس و اوراق بهادار
توصیه‌ی اصلی گروه مالی رابین به این دسته از مشتریان عزیز، داشتن رویکرد غیرمستقیم در سرمایه‌گذاری است، بدین معنا که ضمن اعتماد به مدیران حرفه‌ای رابین و یا سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری معتبر در ایران، از خرید و فروش مستقیم سهام در بازار بورس و ... خودداری کرده و سرمایه ی خود را در یک صندوق سرمایه گذاری مطمئن قرار دهند.

۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه روز پاســخ‌گوی شما هستیم

سامانه تماس گروه رابین، پاسخگوی همیشگی شماست

تلفن: ۴۱۶۲۷۰۰۰

ایمیل: info@rabin.ir

مشاوره تلفنی (41627000)